Gruppal ile Tatile kn
 
Projeler & Prototipler
English
Bu bölümde mobil uygulamalar, görüntü işleme ve bilgi işlem ile ilgili yaratıcı projelerimden, prototiplerimden ve sistem tasarımlarımdan bazılarını bulacaksınız. Bununla birlikte, sözü geçen alanlarda oluşturduğum katma değerli servisleri de zaman zaman sizlerle paylaşacağım.

Çok sayıda projem olmasına rağmen zaman yetersizliği nedeniyle en ilginç olanlarından başladım.

Önerileriniz ve ticari işbirlikleri için benimle temas kurabilirsiniz.

Endüstriyel ve medikal görüntüleme uygulamalarında kullanılmak üzere CCD (Charge Coupled Device) tabanlı kamera tasarımı ve geliştirilmesine yönelik bir ekip kurdum. Projede Sony CCD ve yardımcı yongaları kullanıldı. Detaylar için tıklayınız.


Türkiye'nin ilk ve tek doğal dil tabanlı ikinci el otomobil alım & satım sistemidir. Mobil telefonlar üzerinden çift yönlü SMS mesajları kullanılarak gazeteye ilan verir kolaylıkla, hatta daha kolay bir şekilde ikinci el otomobillerin alımı ve satımı sürecini elektronik ortama taşımak üzere 2003 yılında geliştirilmiştir. Detaylar için tıklayınız.


Türkiye'de yerleşik bir insan kaynakları firması için tamamen bilgi ve iletişim teknolojileri (BT) işlerine yönelik bir insan kaynakları portalinin analiz çalışmasını ve fonksiyonel tasarımını yaptım. Portalde; iş arayanlar, iş verenler ve portal sahibi için işlevsellik bulunmaktadır. Detaylar için tıklayınız.

Home
Content on
this page is:

Rubbish
Poor
Average
Good
Fantastic